Top sellers

MonRin hair cosmetics:


Cosmetics Monrin is an Italian brand of professional trichological cosmetics with high effectiveness.
Showing 1 - 15 of 25 items
Showing 1 - 15 of 25 items

MonRin - kosmetyki do włosów i skóry głowy

Wśród produktów MonRin znajdują się dermokosmetyki przeznaczone są do stosowania w gabinetach trychologicznych oraz w domu. Szeroka gama specjalistycznych kosmetyków obejmuje produkty opracowane z myślą o różnego rodzaju włosach i problemach ze skórą. Oferta tej marki daje możliwość znalezienia odpowiedniej kuracji dla każdego.

Włoskie kosmetyki trychologiczne

Kosmetyki MonRin zostały stworzone przez włoskich farmaceutów w 2005 roku. Były to jedne z pierwszych preparatów trychologicznych. Zostały opracowane na bazie naturalnych wyciągów z roślin, które pomagają walczyć z problemami takimi jak nadmierne wypadanie włosów, przetłuszczające się włosy, sucha i łuszcząca się skóra oraz łupież. Połączenie medycyny i natury zaowocowało produktami, które cechują się wydajnością, skutecznością i bezpieczeństwem stosowania. Marka MonRin jako producent dermokosmetyków trychologicznych cieszy się uznaniem wśród fachowców z powiązanych branż, jak i osób poszukujących produktów do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Firma uważa, że na właściwą pielęgnację skóry głowy i włosów składa się kilka etapów: oczyszczanie i złuszczanie skóry głowy, pielęgnacja skóry głowy, mycie skóry głowy i włosów, silne nawilżanie włosów i skóry głowy preparatami wymagającymi spłukiwania oraz nawilżenie i regeneracja włosów preparatami niewymagającymi spłukiwania. Zgodnie z tym założeniem producent oferuje kosmetyki o różnym przeznaczeniu - m.in. szampony, ekstrakty, lotiony i balsamy. Warto zwrócić uwagę, że te kosmetyki MonRin nie zawierają SLS i SLES, które na pewno szkodzą osobom z wrażliwą skórą, a także mogą mieć szkodliwy wpływ na zdrowie całego organizmu.

Jeżeli szukasz kosmetyków do włosów i skóry głowy, które będą przyjazne dla środowiska, łatwe i przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie skuteczne w różnego rodzaju problemach, oferta kosmetyków trychologicznych MonRin zasługuje na Twoją uwagę!